108R-183JS
Tuote-esittely
Osa numero: 108R-183JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 18UH 75MA 4.4 OHM SMD
lomakkeissa: 108R-183JS.pdf
  • Viesti
108R-183JS: n tekniset tiedot
Osa numero 108R-183JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 18UH 75MA 4.4 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17144 pcs Tietolomake 108R-183JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 108R
Arvioinnit - Q @ Freq 32 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 108R-183JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 18µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 21MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 18µH Unshielded Inductor 75mA 4.4 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 4.4 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 75mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
108R-183GS
108R-183GS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 18UH 75MA 4.4 OHM SMD
Varastossa: 8081 pcs
ladata: 108R-183GS.pdf
RFQ
108R-183K
108R-183K
valmistajat: API Delevan