108R-393JS
Tuote-esittely
Osa numero: 108R-393JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 39UH 38MA 17 OHM SMD
lomakkeissa: 108R-393JS.pdf
  • Viesti
108R-393JS: n tekniset tiedot
Osa numero 108R-393JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 39UH 38MA 17 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17674 pcs Tietolomake 108R-393JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 108R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 108R-393JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 39µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 10MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 39µH Unshielded Inductor 38mA 17 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 17 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 38mA Nykyinen - värikylläisyys -