1210-120J
API DelevanAPI Delevan
1210-120J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1210-120J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 12NH 931MA 140 MOHM
lomakkeissa: 1210-120J.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
1210-120J: n tekniset tiedot
Osa numero 1210-120J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 12NH 931MA 140 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 126445 pcs Tietolomake 1210-120J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
suojaus Unshielded Sarja 1210
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Muut nimet 1210-120J TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 50MHz induktanssi 12nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm) Taajuus - Self Resonant 1.85GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 12nH Unshielded Inductor 931mA 140 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 931mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1210-120K
1210-120K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 12NH 931MA 140 MOHM
Varastossa: 130076 pcs
ladata: 1210-120K.pdf
RFQ
1210-104G
1210-104G
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 100UH 120MA 13 OHM SMD
Varastossa: 54765 pcs
ladata: 1210-104G.pdf
RFQ
Kuvaus: FIXED IND 120NH 971MA 220 MOHM
ladata: 1210-121K.pdf
1210-103J
1210-103J
Kuvaus: FIXED IND 10UH 297MA 2.1 OHM SMD
ladata: 1210-103J.pdf