1210-332J
API DelevanAPI Delevan
1210-332J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1210-332J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3UH 393MA 1.2 OHM
lomakkeissa: 1210-332J.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
1210-332J: n tekniset tiedot
Osa numero 1210-332J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 393MA 1.2 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 89037 pcs Tietolomake 1210-332J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
suojaus Unshielded Sarja 1210
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Muut nimet 1210-332J TR 500
DN10332JTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 7.9MHz
induktanssi 3.3µH Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm)
Taajuus - Self Resonant 58MHz Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Unshielded Inductor 393mA 1.2 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max Nykyinen arvostelu 393mA
Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1210-331H
1210-331H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 330NH 720MA 400 MOHM
Varastossa: 77090 pcs
ladata: 1210-331H.pdf
RFQ
1210-333G
1210-333G
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 33UH 182MA 5.6 OHM SMD
Varastossa: 64752 pcs
ladata: 1210-333G.pdf
RFQ
1210-331J
1210-331J
ladata: 1210-331J.pdf
ladata: 1210-333J.pdf
1210-331K
1210-331K
ladata: 1210-331K.pdf
1210-332F
1210-332F
Kuvaus: FIXED IND 3.3UH 393MA 1.2 OHM
ladata: 1210-332F.pdf
ladata: 1210-332H.pdf
ladata: 1210-333F.pdf
ladata: 1210-332K.pdf
ladata: 1210-332G.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna