1210-821J
API DelevanAPI Delevan
1210-821J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1210-821J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820NH 556MA 670 MOHM
lomakkeissa: 1210-821J.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
1210-821J: n tekniset tiedot
Osa numero 1210-821J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820NH 556MA 670 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 135253 pcs Tietolomake 1210-821J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
suojaus Unshielded Sarja 1210
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Muut nimet 1210-821J TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 820nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm) Taajuus - Self Resonant 140MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Unshielded Inductor 556mA 670 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 670 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 556mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1210-821F
1210-821F
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 820NH 556MA 670 MOHM
Varastossa: 42110 pcs
ladata: 1210-821F.pdf
RFQ
1210-821G
1210-821G
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 55538 pcs
ladata: 1210-821G.pdf
RFQ
1210-822K
1210-822K
Kuvaus: FIXED IND 8.2UH 305MA 2 OHM SMD
ladata: 1210-822K.pdf
1210-821H
1210-821H
ladata: 1210-821H.pdf
ladata: 1210-822G.pdf
ladata: 1210-822F.pdf
1210-822J
1210-822J
ladata: 1210-822J.pdf
Kuvaus: FIXED IND 82NH 551MA 400 MOHM
ladata: 1210-820K.pdf
Kuvaus: FIXED IND 68UH 144MA 9 OHM SMD
ladata: 1210-822H.pdf
ladata: 1210-820J.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna