1210-823H
API DelevanAPI Delevan
1210-823H Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1210-823H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 82UH 136MA 10 OHM SMD
lomakkeissa: 1210-823H.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
1210-823H: n tekniset tiedot
Osa numero 1210-823H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 82UH 136MA 10 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 91226 pcs Tietolomake 1210-823H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
suojaus Unshielded Sarja 1210
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Muut nimet 1210-823H TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 82µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm) Taajuus - Self Resonant 9MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 82µH Unshielded Inductor 136mA 10 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 10 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 136mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1210-823K
1210-823K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 82UH 136MA 10 OHM SMD
Varastossa: 111705 pcs
ladata: 1210-823K.pdf
RFQ
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 8.2UH 305MA 2 OHM SMD
Varastossa: 99895 pcs
ladata: 1210-822K.pdf
RFQ
1210-823G
1210-823G
ladata: 1210-823G.pdf
1210-822J
1210-822J
ladata: 1210-822J.pdf
1210-H
1210-H
valmistajat: Davies Molding, LLC.
Kuvaus: KNOB 0.250" PHENOLIC
ladata: 1210-H.pdf
1210-A
1210-A
valmistajat: 3M
Kuvaus: SCOTCH PRO STRENGTH DUCT TAPE 12
ladata:
ladata: 1210-822H.pdf
ladata: 1210-822G.pdf
valmistajat: 3M
Kuvaus: 3M QX PROTECTIVE EYEWEAR 1=1PC
ladata: 12100-10000-20.pdf
ladata: 1210-823J.pdf
1210-823F
1210-823F
ladata: 1210-823F.pdf
valmistajat: Weidmuller
Kuvaus: CONN HOOD CPLNG BOTTOM SZ6 PG21
ladata: 1210000000.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna