1210R-123J
API DelevanAPI Delevan
1210R-123J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1210R-123J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 12UH 272MA 2.5 OHM SMD
lomakkeissa: 1210R-123J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
1210R-123J: n tekniset tiedot
Osa numero 1210R-123J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 12UH 272MA 2.5 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 108636 pcs Tietolomake 1210R-123J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
suojaus Unshielded Sarja 1210R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Muut nimet 1210R-123J BULK 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 2.5MHz
induktanssi 12µH Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm)
Taajuus - Self Resonant 28MHz Yksityiskohtainen kuvaus 12µH Unshielded Inductor 272mA 2.5 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max Nykyinen arvostelu 272mA
Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1210R-150K
1210R-150K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 15NH 871MA 160 MOHM