1210R-332J
API DelevanAPI Delevan
1210R-332J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1210R-332J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3UH 393MA 1.2 OHM
lomakkeissa: 1210R-332J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
1210R-332J: n tekniset tiedot
Osa numero 1210R-332J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 393MA 1.2 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 106995 pcs Tietolomake 1210R-332J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
suojaus Unshielded Sarja 1210R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Muut nimet 1210R-332J TR 500
1210R332J
DN42143JTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 3.3µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm) Taajuus - Self Resonant 58MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Unshielded Inductor 393mA 1.2 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 393mA Nykyinen - värikylläisyys -