1210R-473J
API DelevanAPI Delevan
1210R-473J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1210R-473J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47UH 163MA 7 OHM SMD
lomakkeissa: 1210R-473J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
1210R-473J: n tekniset tiedot
Osa numero 1210R-473J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 47UH 163MA 7 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 101913 pcs Tietolomake 1210R-473J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
suojaus Unshielded Sarja 1210R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Muut nimet 1210R-473J TR 500
1210R473J
DN42064JTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 47µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm) Taajuus - Self Resonant 13MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 47µH Unshielded Inductor 163mA 7 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 7 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 163mA Nykyinen - värikylläisyys -