1210R-821G
API DelevanAPI Delevan
1210R-821G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1210R-821G
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820NH 556MA 670 MOHM
lomakkeissa: 1210R-821G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
1210R-821G: n tekniset tiedot
Osa numero 1210R-821G Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820NH 556MA 670 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 45419 pcs Tietolomake 1210R-821G.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
suojaus Unshielded Sarja 1210R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1210R-821G TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 820nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm) Taajuus - Self Resonant 140MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Unshielded Inductor 556mA 670 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 670 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 556mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1210R-820K
1210R-820K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 82NH 551MA 400 MOHM