1325-122J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1325-122J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.2UH 268MA 800 MOHM
lomakkeissa: 1325-122J.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
1325-122J: n tekniset tiedot
Osa numero 1325-122J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1.2UH 268MA 800 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 19786 pcs Tietolomake 1325-122J.pdf
Tyyppi Molded Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
suojaus Shielded Sarja 1325
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 1325-122J TR 1000 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 1.2µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 117MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1.2µH Shielded Molded Inductor 268mA 800 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 800 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 268mA Nykyinen - värikylläisyys 268mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1325-104J
1325-104J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 100UH 61MA 15.5 OHM TH
Varastossa: 23750 pcs
ladata: 1325-104J.pdf
RFQ
1325-103K
1325-103K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 10UH 128MA 3.5 OHM TH
Varastossa: 21530 pcs
ladata: 1325-103K.pdf
RFQ
Kuvaus: FIXED IND 120UH 100MA 5.8 OHM TH
ladata: 1325-124K.pdf
Kuvaus: FIXED IND 150NH 665MA 130 MOHM
ladata: 1325-151J.pdf
Kuvaus: FIXED IND 12UH 141MA 2.9 OHM TH
Kuvaus: FIXED IND 120NH 720MA 110 MOHM
Kuvaus: FIXED IND 1.2UH 268MA 800 MOHM