1325-332J
Tuote-esittely
Osa numero: 1325-332J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3UH 195MA 1.5 OHM TH
lomakkeissa: 1325-332J.pdf
  • Viesti
1325-332J: n tekniset tiedot
Osa numero 1325-332J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 195MA 1.5 OHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 23774 pcs Tietolomake 1325-332J.pdf
Tyyppi Molded Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
suojaus Shielded Sarja 1325
Arvioinnit - Q @ Freq 49 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 1325-332J TR 1000 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 3.3µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 72MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Shielded Molded Inductor 195mA 1.5 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.5 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 195mA Nykyinen - värikylläisyys 195mA
Liittyvät tuotteet
1325-274J
1325-274J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 270UH 68MA 12 OHM TH
Varastossa: 23601 pcs
ladata: 1325-274J.pdf
RFQ
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 330UH 60MA 16 OHM TH
Varastossa: 22978 pcs
ladata: 1325-334J.pdf
RFQ
1325-274K
1325-274K
ladata: 1325-274K.pdf
Kuvaus: FIXED IND 390NH 510MA 220 MOHM
Kuvaus: FIXED IND 330NH 520MA 210 MOHM
ladata: 1325-331K.pdf
Kuvaus: FIXED IND 33UH 98MA 6 OHM TH
Kuvaus: FIXED IND 3.3UH 195MA 1.5 OHM TH
Kuvaus: FIXED IND 27UH 105MA 5.2 OHM TH
1325-3
valmistajat: Pomona Electronics
Kuvaus: BANANA PLUG DIY ORANGE
ladata: 1325-3.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna