1325-471J
Tuote-esittely
Osa numero: 1325-471J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 500MA 230 MOHM
lomakkeissa: 1325-471J.pdf
  • Viesti
1325-471J: n tekniset tiedot
Osa numero 1325-471J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 470NH 500MA 230 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 22790 pcs Tietolomake 1325-471J.pdf
Tyyppi Molded Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
suojaus Shielded Sarja 1325
Arvioinnit - Q @ Freq 42 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 1325-471J TR 1000 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 470nH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 198MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Shielded Molded Inductor 500mA 230 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 500mA Nykyinen - värikylläisyys 500mA
Liittyvät tuotteet
1325-393J
1325-393J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 39UH 93MA 6.6 OHM TH
Varastossa: 22612 pcs
ladata: 1325-393J.pdf
RFQ
1325-394K
1325-394K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 390UH 52MA 21 OHM TH
Varastossa: 28694 pcs
ladata: 1325-394K.pdf
RFQ
Kuvaus: FIXED IND 470UH 48MA 24 OHM TH
ladata: 1325-474J.pdf
ladata: 1325-393K.pdf
Kuvaus: FIXED IND 47UH 79MA 9.2 OHM TH
Kuvaus: FIXED IND 470NH 500MA 230 MOHM
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 178MA 1.8 OHM TH