1325-821J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1325-821J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820NH 435MA 300 MOHM
lomakkeissa: 1325-821J.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
1325-821J: n tekniset tiedot
Osa numero 1325-821J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820NH 435MA 300 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 20937 pcs Tietolomake 1325-821J.pdf
Tyyppi Molded Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
suojaus Shielded Sarja 1325
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 1325-821J TR 1000 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 820nH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 148MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Shielded Molded Inductor 435mA 300 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 435mA Nykyinen - värikylläisyys 435mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1325-682J
1325-682J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 143MA 2.8 OHM TH
Varastossa: 21803 pcs
ladata: 1325-682J.pdf
RFQ
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 82UH 69MA 12 OHM TH
Varastossa: 19205 pcs
ladata: 1325-823J.pdf
RFQ
1325-683K
1325-683K
Kuvaus: FIXED IND 68UH 74MA 10.5 OHM TH
ladata: 1325-683K.pdf
Kuvaus: FIXED IND 820NH 435MA 300 MOHM
ladata: 1325-821K.pdf
Kuvaus: FIXED IND 8.2UH 134MA 3.2 OHM TH
1325-8
valmistajat: Pomona Electronics
Kuvaus: BANANA PLUG DIY GRAY
ladata: 1325-8.pdf
1325-9
Kuvaus: BANANA PLUG DIY WHITE
ladata: 1325-9.pdf
Kuvaus: BANANA PLUG DIY VIOLET
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna