1331-122J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1331-122J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM
lomakkeissa: 1331-122J.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
1331-122J: n tekniset tiedot
Osa numero 1331-122J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 38731 pcs Tietolomake 1331-122J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
suojaus Shielded Sarja 1331
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1331-122J TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 1.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.145" (3.68mm) Taajuus - Self Resonant 130MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1.2µH Shielded Inductor 247mA 730 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 730 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 247mA Nykyinen - värikylläisyys 247mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1331-121H
1331-121H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM
Varastossa: 27357 pcs
ladata: 1331-121H.pdf
RFQ
1331-104K
1331-104K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 100UH 51MA 16.8 OHM
Varastossa: 48596 pcs
ladata: 1331-104K.pdf
RFQ
1331-104J
1331-104J
ladata: 1331-104J.pdf
Kuvaus: FIXED IND 120UH 88MA 5.8 OHM SMD
ladata: 1331-124J.pdf
ladata: 1331-121K.pdf
ladata: 1331-124H.pdf
Kuvaus: FIXED IND 12UH 122MA 3 OHM SMD
Kuvaus: FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna