1331-223J
Tuote-esittely
Osa numero: 1331-223J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD
lomakkeissa: 1331-223J.pdf
  • Viesti
1331-223J: n tekniset tiedot
Osa numero 1331-223J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 32221 pcs Tietolomake 1331-223J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
suojaus Shielded Sarja 1331
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1331-223J TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.145" (3.68mm) Taajuus - Self Resonant 24MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Shielded Inductor 96mA 4.9 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 4.9 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 96mA Nykyinen - värikylläisyys 96mA