1331-332J
Tuote-esittely
Osa numero: 1331-332J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM
lomakkeissa: 1331-332J.pdf
  • Viesti
1331-332J: n tekniset tiedot
Osa numero 1331-332J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 42150 pcs Tietolomake 1331-332J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
suojaus Shielded Sarja 1331
Arvioinnit - Q @ Freq 49 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1331-332J TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 3.3µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.145" (3.68mm) Taajuus - Self Resonant 80MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Shielded Inductor 185mA 1.3 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 185mA Nykyinen - värikylläisyys 185mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1331-332H
1331-332H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM
Varastossa: 25291 pcs
ladata: 1331-332H.pdf
RFQ
1331-331K
1331-331K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 330NH 495MA 180 MOHM
Varastossa: 46989 pcs
ladata: 1331-331K.pdf
RFQ
1331-331J
1331-331J
ladata: 1331-331J.pdf
ladata: 1331-332K.pdf
Kuvaus: FIXED IND 33UH 83MA 6.5 OHM SMD
ladata: 1331-333J.pdf
Kuvaus: FIXED IND 330UH 53MA 16 OHM SMD
ladata: 1331-334H.pdf
Kuvaus: FIXED IND 270UH 61MA 12 OHM SMD
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna