1331-681H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1331-681H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM
lomakkeissa: 1331-681H.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
1331-681H: n tekniset tiedot
Osa numero 1331-681H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 21733 pcs Tietolomake 1331-681H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
suojaus Shielded Sarja 1331
Arvioinnit - Q @ Freq 39 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1331-681H TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 680nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.145" (3.68mm) Taajuus - Self Resonant 180MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 680nH Shielded Inductor 430mA 240 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 430mA Nykyinen - värikylläisyys 430mA