1331R-122J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1331R-122J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM
lomakkeissa: 1331R-122J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
1331R-122J: n tekniset tiedot
Osa numero 1331R-122J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 34891 pcs Tietolomake 1331R-122J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
suojaus Shielded Sarja 1331R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1331R-122J TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 1.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.145" (3.68mm) Taajuus - Self Resonant 130MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1.2µH Shielded Inductor 247mA 730 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 730 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 247mA Nykyinen - värikylläisyys 247mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1331R-104K
1331R-104K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 100UH 51MA 16.8 OHM
Varastossa: 50850 pcs
ladata: 1331R-104K.pdf
RFQ
1331R-123J
1331R-123J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 12UH 122MA 3 OHM SMD
Varastossa: 33106 pcs
ladata: 1331R-123J.pdf
RFQ
1331R-122K
1331R-122K
Kuvaus: FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM