1331R-184H
Tuote-esittely
Osa numero: 1331R-184H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 180UH 69MA 9.4 OHM SMD
lomakkeissa: 1331R-184H.pdf
  • Viesti
1331R-184H: n tekniset tiedot
Osa numero 1331R-184H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 180UH 69MA 9.4 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 25442 pcs Tietolomake 1331R-184H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
suojaus Shielded Sarja 1331R
Arvioinnit - Q @ Freq 33 @ 790kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1331R-184H TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 180µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.145" (3.68mm) Taajuus - Self Resonant 11MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 180µH Shielded Inductor 69mA 9.4 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 9.4 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 69mA Nykyinen - värikylläisyys 22mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1331R-221K
1331R-221K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 220NH 545MA 150 MOHM