1331R-273J
Tuote-esittely
Osa numero: 1331R-273J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 27UH 88MA 5.8 OHM SMD
lomakkeissa: 1331R-273J.pdf
  • Viesti
1331R-273J: n tekniset tiedot
Osa numero 1331R-273J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 27UH 88MA 5.8 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 32248 pcs Tietolomake 1331R-273J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
suojaus Shielded Sarja 1331R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1331R-273J TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 27µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.145" (3.68mm) Taajuus - Self Resonant 21MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 27µH Shielded Inductor 88mA 5.8 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 5.8 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 88mA Nykyinen - värikylläisyys 88mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1331R-274J
1331R-274J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 270UH 61MA 12 OHM SMD
Varastossa: 38806 pcs
ladata: 1331R-274J.pdf
RFQ
1331R-273K
1331R-273K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 27UH 88MA 5.8 OHM SMD
Varastossa: 43413 pcs
ladata: 1331R-273K.pdf
RFQ
1331R-272K
1331R-272K
Kuvaus: FIXED IND 2.7UH 193MA 1.2 OHM