1331R-391J
Tuote-esittely
Osa numero: 1331R-391J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 390NH 485MA 190 MOHM
lomakkeissa: 1331R-391J.pdf
  • Viesti
1331R-391J: n tekniset tiedot
Osa numero 1331R-391J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 390NH 485MA 190 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 44267 pcs Tietolomake 1331R-391J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
suojaus Shielded Sarja 1331R
Arvioinnit - Q @ Freq 42 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1331R-391J TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 390nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.145" (3.68mm) Taajuus - Self Resonant 230MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 390nH Shielded Inductor 485mA 190 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 485mA Nykyinen - värikylläisyys 485mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1331R-392K
1331R-392K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 3.9UH 173MA 1.5 OHM