160-102JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 160-102JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1UH 610MA 340 MOHM SMD
lomakkeissa: 160-102JS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
160-102JS: n tekniset tiedot
Osa numero 160-102JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1UH 610MA 340 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5557 pcs Tietolomake 160-102JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 160-102JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Iron
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 25MHz
induktanssi 1µH Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm)
Taajuus - Self Resonant 140MHz Yksityiskohtainen kuvaus 1µH Unshielded Inductor 610mA 340 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 340 mOhm Max Nykyinen arvostelu 610mA