160-104JS
Tuote-esittely
Osa numero: 160-104JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 90MA 16 OHM SMD
lomakkeissa: 160-104JS.pdf
  • Viesti
160-104JS: n tekniset tiedot
Osa numero 160-104JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100UH 90MA 16 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6061 pcs Tietolomake 160-104JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160
Arvioinnit - Q @ Freq 47 @ 2.5MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 160-104JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 2.5MHz
induktanssi 100µH Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm)
Taajuus - Self Resonant 7.6MHz Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Unshielded Inductor 90mA 16 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 16 Ohm Max Nykyinen arvostelu 90mA