160-123JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 160-123JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 12UH 185MA 3.7 OHM SMD
lomakkeissa: 160-123JS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
160-123JS: n tekniset tiedot
Osa numero 160-123JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 12UH 185MA 3.7 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5798 pcs Tietolomake 160-123JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160
Arvioinnit - Q @ Freq 41 @ 2.5MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 160-123JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Iron
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 2.5MHz
induktanssi 12µH Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm)
Taajuus - Self Resonant 24MHz Yksityiskohtainen kuvaus 12µH Unshielded Inductor 185mA 3.7 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.7 Ohm Max Nykyinen arvostelu 185mA