160-332FS
Tuote-esittely
Osa numero: 160-332FS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3UH 310MA 1.3 OHM
lomakkeissa: 160-332FS.pdf
  • Viesti
160-332FS: n tekniset tiedot
Osa numero 160-332FS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 310MA 1.3 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1845 pcs Tietolomake 160-332FS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 160-332FS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 3.3µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm) Taajuus - Self Resonant 76MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Unshielded Inductor 310mA 1.3 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 310mA Nykyinen - värikylläisyys -