160-394JS
Tuote-esittely
Osa numero: 160-394JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 390UH 50MA 48 OHM SMD
lomakkeissa: 160-394JS.pdf
  • Viesti
160-394JS: n tekniset tiedot
Osa numero 160-394JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 390UH 50MA 48 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5528 pcs Tietolomake 160-394JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160
Arvioinnit - Q @ Freq 32 @ 790kHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 160-394JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 790kHz
induktanssi 390µH Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm)
Taajuus - Self Resonant 3.4MHz Yksityiskohtainen kuvaus 390µH Unshielded Inductor 50mA 48 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 48 Ohm Max Nykyinen arvostelu 50mA
Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
160-394GS
160-394GS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 390UH 50MA 48 OHM SMD
Varastossa: 2365 pcs
ladata: 160-394GS.pdf
RFQ
160-393JS
160-393JS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 39UH 135MA 7 OHM SMD
Varastossa: 5298 pcs
ladata: 160-393JS.pdf
RFQ
valmistajat: Mill-Max
Kuvaus: CONN HDR OPEN SLOTTED
ladata: 160-40-310-00-001000.pdf
valmistajat: Mill-Max
Kuvaus: CONN HDR OPEN SLOTTED
ladata: 160-40-308-00-001000.pdf
160-394HS
160-394HS
ladata: 160-394HS.pdf
ladata: 160-393HS.pdf
160-394FS
160-394FS
ladata: 160-394FS.pdf
ladata: 160-393GS.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna