160-473FS
Tuote-esittely
Osa numero: 160-473FS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47UH 125MA 8.3 OHM SMD
lomakkeissa: 160-473FS.pdf
  • Viesti
160-473FS: n tekniset tiedot
Osa numero 160-473FS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 47UH 125MA 8.3 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1581 pcs Tietolomake 160-473FS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 160-473FS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 47µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm) Taajuus - Self Resonant 11MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 47µH Unshielded Inductor 125mA 8.3 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 8.3 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 125mA Nykyinen - värikylläisyys -