160-820JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 160-820JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 82NH 1.15A 95 MOHM SMD
lomakkeissa: 160-820JS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
160-820JS: n tekniset tiedot
Osa numero 160-820JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 82NH 1.15A 95 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3034 pcs Tietolomake 160-820JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160
Arvioinnit - Q @ Freq 48 @ 100MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 160-820JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 100MHz induktanssi 82nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm) Taajuus - Self Resonant 700MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 82nH Unshielded Inductor 1.15A 95 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 95 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.15A Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
valmistajat: Preci-Dip
Kuvaus: DIL SOLDER TAIL 2.54MM
Varastossa: 17650 pcs
ladata: 160-80-648-00-001101.pdf
RFQ
valmistajat: Preci-Dip
Kuvaus: DIL SOLDER TAIL 2.54MM
Varastossa: 12919 pcs
ladata: 160-80-652-00-001101.pdf
RFQ
Kuvaus: DIL SOLDER TAIL 2.54MM