160-823JS
Tuote-esittely
Osa numero: 160-823JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 82UH 95MA 14 OHM SMD
lomakkeissa: 160-823JS.pdf
  • Viesti
160-823JS: n tekniset tiedot
Osa numero 160-823JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 82UH 95MA 14 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5776 pcs Tietolomake 160-823JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 160-823JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 2.5MHz
induktanssi 82µH Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm)
Taajuus - Self Resonant 8.6MHz Yksityiskohtainen kuvaus 82µH Unshielded Inductor 95mA 14 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 14 Ohm Max Nykyinen arvostelu 95mA
Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
valmistajat: Mill-Max
Kuvaus: HEADER OPEN SLOTTED .300 8POS
Varastossa: 6841 pcs
ladata: 160-90-308-00-001000.pdf
RFQ
160-822HS
160-822HS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 8.2UH 230MA 2.4 OHM
Varastossa: 3400 pcs
ladata: 160-822HS.pdf
RFQ
valmistajat: Mill-Max
Kuvaus: HEADER OPEN SLOTTED .300 14POS
ladata: 160-90-314-00-001000.pdf
Kuvaus: HEADER OPEN SLOTTED .300 10POS
160-823GS
160-823GS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 82UH 95MA 14 OHM SMD
ladata: 160-823GS.pdf
160-822JS
160-822JS
ladata: 160-822JS.pdf
Kuvaus: HEADER OPEN SLOTTED .200 10POS
160-823FS
160-823FS
ladata: 160-823FS.pdf
ladata: 160-822GS.pdf
Kuvaus: HEADER OPEN SLOTTED .300 6POS
ladata: 160-823HS.pdf
Kuvaus: HEADER OPEN SLOTTED .300 4POS
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna