160R-120KS
Tuote-esittely
Osa numero: 160R-120KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 12NH 1.515A 55 MOHM
lomakkeissa: 160R-120KS.pdf
  • Viesti
160R-120KS: n tekniset tiedot
Osa numero 160R-120KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 12NH 1.515A 55 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4930 pcs Tietolomake 160R-120KS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160R
Arvioinnit - Q @ Freq 48 @ 150MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 160R-120KS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 150MHz induktanssi 12nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm) Taajuus - Self Resonant 900MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 12nH Unshielded Inductor 1.515A 55 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 55 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.515A Nykyinen - värikylläisyys -