160R-124JS
Tuote-esittely
Osa numero: 160R-124JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 120UH 85MA 17 OHM SMD
lomakkeissa: 160R-124JS.pdf
  • Viesti
160R-124JS: n tekniset tiedot
Osa numero 160R-124JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 120UH 85MA 17 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5025 pcs Tietolomake 160R-124JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 160R-124JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 120µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm) Taajuus - Self Resonant 6.8MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 120µH Unshielded Inductor 85mA 17 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 17 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 85mA Nykyinen - värikylläisyys -