160R-184JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 160R-184JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 180UH 75MA 22 OHM SMD
lomakkeissa: 160R-184JS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
160R-184JS: n tekniset tiedot
Osa numero 160R-184JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 180UH 75MA 22 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5542 pcs Tietolomake 160R-184JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160R
Arvioinnit - Q @ Freq 32 @ 790kHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 160R-184JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 180µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm) Taajuus - Self Resonant 4.5MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 180µH Unshielded Inductor 75mA 22 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 22 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 75mA Nykyinen - värikylläisyys -