160R-223JS
Tuote-esittely
Osa numero: 160R-223JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 150MA 5.5 OHM SMD
lomakkeissa: 160R-223JS.pdf
  • Viesti
160R-223JS: n tekniset tiedot
Osa numero 160R-223JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 22UH 150MA 5.5 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6313 pcs Tietolomake 160R-223JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160R
Arvioinnit - Q @ Freq 47 @ 2.5MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 160R-223JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm) Taajuus - Self Resonant 18MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Unshielded Inductor 150mA 5.5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 5.5 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 150mA Nykyinen - värikylläisyys -