160R-333JS
Tuote-esittely
Osa numero: 160R-333JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 33UH 140MA 6.6 OHM SMD
lomakkeissa: 160R-333JS.pdf
  • Viesti
160R-333JS: n tekniset tiedot
Osa numero 160R-333JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 33UH 140MA 6.6 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5168 pcs Tietolomake 160R-333JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
suojaus Unshielded Sarja 160R
Arvioinnit - Q @ Freq 47 @ 2.5MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 160R-333JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 33µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.080" (2.03mm) Taajuus - Self Resonant 13MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 33µH Unshielded Inductor 140mA 6.6 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 6.6 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 140mA Nykyinen - värikylläisyys -