1641-821J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1641-821J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820NH 375MA 590 MOHM
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
1641-821J: n tekniset tiedot
Osa numero 1641-821J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820NH 375MA 590 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 89201 pcs Tietolomake
Tyyppi Molded Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
suojaus Shielded Sarja 1641
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 1641-821J TR 2500 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 820nH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 180MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Shielded Molded Inductor 375mA 590 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 590 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 375mA Nykyinen - värikylläisyys 375mA