1641R-123J
Tuote-esittely
Osa numero: 1641R-123J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 12UH 205MA 2 OHM TH
  • Viesti
1641R-123J: n tekniset tiedot
Osa numero 1641R-123J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 12UH 205MA 2 OHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 87292 pcs Tietolomake
Tyyppi Molded Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
suojaus Shielded Sarja 1641R
Arvioinnit - Q @ Freq 55 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 1641R-123J TR 2500 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 12µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 44MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 12µH Shielded Molded Inductor 205mA 2 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 205mA Nykyinen - värikylläisyys 205mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1641R-123K
1641R-123K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 12UH 205MA 2 OHM TH