1782R-25J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1782R-25J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.6UH 455MA 300 MOHM
lomakkeissa: 1782R-25J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3500 pcs
  • Viesti
1782R-25J: n tekniset tiedot
Osa numero 1782R-25J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1.6UH 455MA 300 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 118429 pcs Tietolomake 1782R-25J.pdf
Tyyppi Molded Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
suojaus Unshielded Sarja 1782R
Arvioinnit - Q @ Freq 28 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 1782R-25J TR 3500 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 1.6µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 125MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1.6µH Unshielded Molded Inductor 455mA 300 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 455mA Nykyinen - värikylläisyys -