1812-184J
API DelevanAPI Delevan
1812-184J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812-184J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM
lomakkeissa: 1812-184J.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
1812-184J: n tekniset tiedot
Osa numero 1812-184J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 84622 pcs Tietolomake 1812-184J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 1812 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet 1812-184J TR 500
DN12184JTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 790kHz
induktanssi 180µH Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm)
Taajuus - Self Resonant 5MHz Yksityiskohtainen kuvaus 180µH Unshielded Inductor 145mA 9.5 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 9.5 Ohm Max Nykyinen arvostelu 145mA
Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1812-183J
1812-183J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD
Varastossa: 82597 pcs
ladata: 1812-183J.pdf
RFQ
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 22NH 1.23A 100 MOHM
Varastossa: 64095 pcs
ladata: 1812-220J.pdf
RFQ
1812-221G
1812-221G
Kuvaus: FIXED IND 220NH 708MA 400 MOHM
ladata: 1812-221G.pdf
1812-183H
1812-183H
ladata: 1812-183H.pdf
1812-184F
1812-184F
Kuvaus: FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM
ladata: 1812-184F.pdf
ladata: 1812-184G.pdf
ladata: 1812-221F.pdf
1812-220K
1812-220K
ladata: 1812-220K.pdf
ladata: 1812-184H.pdf
1812-220M
1812-220M
ladata: 1812-220M.pdf
ladata: 1812-184K.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna