1812-223H
API DelevanAPI Delevan
1812-223H Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812-223H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD
lomakkeissa: 1812-223H.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
1812-223H: n tekniset tiedot
Osa numero 1812-223H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 52377 pcs Tietolomake 1812-223H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1812-223H TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.190" (4.83mm) Taajuus - Self Resonant 13MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Unshielded Inductor 250mA 3.2 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3.2 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 250mA Nykyinen - värikylläisyys -
Liittyvät tuotteet
1812-222H
1812-222H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 535MA 700 MOHM
Varastossa: 52190 pcs
ladata: 1812-222H.pdf
RFQ
1812-224J
1812-224J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 220UH 142MA 10 OHM SMD
Varastossa: 70107 pcs
ladata: 1812-224J.pdf
RFQ
1812-222G
1812-222G
ladata: 1812-222G.pdf
1812-223F
1812-223F
Kuvaus: FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD
ladata: 1812-223F.pdf
ladata: 1812-222J.pdf
ladata: 1812-224G.pdf
ladata: 1812-224F.pdf
1812-223K
1812-223K
ladata: 1812-223K.pdf
ladata: 1812-222K.pdf
ladata: 1812-224H.pdf
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna