1812-270J
API DelevanAPI Delevan
1812-270J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812-270J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 27NH 1A 150 MOHM SMD
lomakkeissa: 1812-270J.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
1812-270J: n tekniset tiedot
Osa numero 1812-270J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 27NH 1A 150 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 65125 pcs Tietolomake 1812-270J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1812-270J TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 50MHz induktanssi 27nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.190" (4.83mm) Taajuus - Self Resonant 1GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 27nH Unshielded Inductor 1A 150 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1A Nykyinen - värikylläisyys -
Liittyvät tuotteet
1812-271F
1812-271F
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 270NH 668MA 450 MOHM
Varastossa: 34610 pcs
ladata: 1812-271F.pdf
RFQ
1812-270K
1812-270K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 27NH 1A 150 MOHM SMD
Varastossa: 95921 pcs
ladata: 1812-270K.pdf
RFQ
1812-270M
1812-270M
ladata: 1812-270M.pdf
1812-224J
1812-224J
Kuvaus: FIXED IND 220UH 142MA 10 OHM SMD
ladata: 1812-224J.pdf
1812-224H
1812-224H
ladata: 1812-224H.pdf
Kuvaus: FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD
ladata: 1812-223K.pdf
1812-271G
1812-271G
ladata: 1812-271G.pdf
ladata: 1812-224F.pdf
ladata: 1812-271J.pdf
ladata: 1812-271H.pdf
ladata: 1812-224G.pdf
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna