1812-562J
API DelevanAPI Delevan
1812-562J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812-562J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 5.6UH 427MA 1.1 OHM
lomakkeissa: 1812-562J.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
1812-562J: n tekniset tiedot
Osa numero 1812-562J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 5.6UH 427MA 1.1 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 85769 pcs Tietolomake 1812-562J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 1812 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet 1812-562J TR 500
DN12562JTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 7.9MHz
induktanssi 5.6µH Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm)
Taajuus - Self Resonant 33MHz Yksityiskohtainen kuvaus 5.6µH Unshielded Inductor 427mA 1.1 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max Nykyinen arvostelu 427mA
Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1812-563J
1812-563J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 56UH 191MA 5.5 OHM SMD
Varastossa: 75839 pcs
ladata: 1812-563J.pdf
RFQ
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 560NH 409MA 1.2 OHM
Varastossa: 103893 pcs
ladata: 1812-561J.pdf
RFQ
1812-562G
1812-562G
Kuvaus: FIXED IND 5.6UH 427MA 1.1 OHM
ladata: 1812-562G.pdf