1812-681H
API DelevanAPI Delevan
1812-681H Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812-681H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 680NH 379MA 1.4 OHM
lomakkeissa: 1812-681H.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
1812-681H: n tekniset tiedot
Osa numero 1812-681H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 680NH 379MA 1.4 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 68758 pcs Tietolomake 1812-681H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1812-681H TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 680nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.190" (4.83mm) Taajuus - Self Resonant 150MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 680nH Unshielded Inductor 379mA 1.4 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 379mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1812-682H
1812-682H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 409MA 1.2 OHM
Varastossa: 48838 pcs
ladata: 1812-682H.pdf
RFQ
1812-680M
1812-680M
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 68NH 770MA 250 MOHM
Varastossa: 125540 pcs
ladata: 1812-680M.pdf
RFQ
1812-682G
1812-682G
ladata: 1812-682G.pdf
Kuvaus: FIXED IND 680NH 379MA 1.4 OHM
ladata: 1812-681G.pdf
1812-680K
1812-680K
ladata: 1812-680K.pdf
1812-681J
1812-681J
ladata: 1812-681J.pdf
ladata: 1812-681K.pdf
ladata: 1812-680J.pdf
1812-5F
1812-5F
valmistajat: Techspray
Kuvaus: DESOLDER BRAID ROSIN 0.13" 5'
ladata: 1812-5F.pdf
ladata: 1812-681F.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna