1812R-102G
API DelevanAPI Delevan
1812R-102G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812R-102G
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1UH 634MA 500 MOHM SMD
lomakkeissa: 1812R-102G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
1812R-102G: n tekniset tiedot
Osa numero 1812R-102G Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1UH 634MA 500 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 41196 pcs Tietolomake 1812R-102G.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1812R-102G TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 1µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.190" (4.83mm) Taajuus - Self Resonant 100MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1µH Unshielded Inductor 634mA 500 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 634mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1812R-103H
1812R-103H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 10UH 354MA 1.6 OHM SMD
Varastossa: 81477 pcs
ladata: 1812R-103H.pdf
RFQ
1812R-101K
1812R-101K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 100NH 818MA 300 MOHM