1812R-184H
API DelevanAPI Delevan
1812R-184H Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812R-184H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM
lomakkeissa: 1812R-184H.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
1812R-184H: n tekniset tiedot
Osa numero 1812R-184H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 76888 pcs Tietolomake 1812R-184H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1812R-184H TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 180µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.190" (4.83mm) Taajuus - Self Resonant 5MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 180µH Unshielded Inductor 145mA 9.5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 9.5 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 145mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1812R-183G
1812R-183G
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD
Varastossa: 44425 pcs
ladata: 1812R-183G.pdf
RFQ
1812R-183H
1812R-183H
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 64223 pcs
ladata: 1812R-183H.pdf
RFQ
1812R-183K
1812R-183K
ladata: 1812R-183K.pdf
1812R-221F
1812R-221F
Kuvaus: FIXED IND 220NH 708MA 400 MOHM
ladata: 1812R-221F.pdf
1812R-220K
1812R-220K
Kuvaus: FIXED IND 22NH 1.23A 100 MOHM