1812R-394J
API DelevanAPI Delevan
1812R-394J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812R-394J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 390UH 100MA 20 OHM SMD
lomakkeissa: 1812R-394J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
1812R-394J: n tekniset tiedot
Osa numero 1812R-394J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 390UH 100MA 20 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 112722 pcs Tietolomake 1812R-394J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 1812 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet 1812R-394J TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 790kHz
induktanssi 390µH Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm)
Taajuus - Self Resonant 3MHz Yksityiskohtainen kuvaus 390µH Unshielded Inductor 100mA 20 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 20 Ohm Max Nykyinen arvostelu 100mA
Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1812R-470M
1812R-470M
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 47NH 870MA 200 MOHM
Varastossa: 133851 pcs
ladata: 1812R-470M.pdf
RFQ
1812R-470K
1812R-470K
valmistajat: API Delevan