1812R-471J
API DelevanAPI Delevan
1812R-471J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812R-471J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 501MA 800 MOHM
lomakkeissa: 1812R-471J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
1812R-471J: n tekniset tiedot
Osa numero 1812R-471J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 470NH 501MA 800 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 106071 pcs Tietolomake 1812R-471J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1812R-471J TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 470nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.190" (4.83mm) Taajuus - Self Resonant 190MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Unshielded Inductor 501mA 800 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 800 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 501mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1812R-471F
1812R-471F
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 470NH 501MA 800 MOHM
Varastossa: 42484 pcs
ladata: 1812R-471F.pdf
RFQ
1812R-472H
1812R-472H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 448MA 1 OHM SMD
Varastossa: 66998 pcs
ladata: 1812R-472H.pdf
RFQ
1812R-472K
1812R-472K
ladata: 1812R-472K.pdf
1812R-471K
1812R-471K
ladata: 1812R-471K.pdf
1812R-470M
1812R-470M
Kuvaus: FIXED IND 47NH 870MA 200 MOHM
ladata: 1812R-470M.pdf
1812R-471H
1812R-471H
ladata: 1812R-471H.pdf
1812R-470K
1812R-470K