1812R-560J
API DelevanAPI Delevan
1812R-560J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812R-560J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 56NH 770MA 250 MOHM
lomakkeissa: 1812R-560J.pdf
  • Viesti
1812R-560J: n tekniset tiedot
Osa numero 1812R-560J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 56NH 770MA 250 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 92756 pcs Tietolomake 1812R-560J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1812R-560J TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 50MHz induktanssi 56nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.190" (4.83mm) Taajuus - Self Resonant 850MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 56nH Unshielded Inductor 770mA 250 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 770mA Nykyinen - värikylläisyys -