1812R-821F
API DelevanAPI Delevan
1812R-821F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812R-821F
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820NH 354MA 1.6 OHM
lomakkeissa: 1812R-821F.pdf
  • Viesti
1812R-821F: n tekniset tiedot
Osa numero 1812R-821F Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820NH 354MA 1.6 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 41440 pcs Tietolomake 1812R-821F.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1812R-821F TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 820nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.190" (4.83mm) Taajuus - Self Resonant 140MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Unshielded Inductor 354mA 1.6 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 354mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1812R-821H
1812R-821H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 820NH 354MA 1.6 OHM
Varastossa: 85995 pcs
ladata: 1812R-821H.pdf
RFQ
1812R-820K
1812R-820K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 82NH 700MA 250 MOHM