1812R-822H
API DelevanAPI Delevan
1812R-822H Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1812R-822H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 8.2UH 375MA 1.4 OHM
lomakkeissa: 1812R-822H.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
1812R-822H: n tekniset tiedot
Osa numero 1812R-822H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 8.2UH 375MA 1.4 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 74251 pcs Tietolomake 1812R-822H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja 1812R
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 1812R-822H TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 8.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.190" (4.83mm) Taajuus - Self Resonant 25MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 8.2µH Unshielded Inductor 375mA 1.4 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 375mA Nykyinen - värikylläisyys -